smoulinkaq

Dobrý den mam mobilni telefon nokia N95 kde je už zabudovaná pamětova karta po přpojeni mobilu do počitače jak stahuju

přes nokia pc suite a chci si něco stahnout z netu do mobilu tak hlasi že pamětová karta je plna ani zformatovat nejde nejde zde nainstalovat do pc program ktery by mi tu pamětovu kartu zformatoval? děkuju

Odpovědi
anonym

Předpokládám že to bude stejné (N5800). Krátce podržím tlačítko vypnutí (1/2–1 sek., vyzkoušet) a naběhne mi menu, kde je i formát karty.
Jednodušší je ale připojit MT jako velkokapacitní medium karta bude zobrazena v PC jako další disk) a na kartě udělat pořádek, něco vymazat, něco zálohovat (přetažením do PC). Taky po kliknutí pravým myšítkem lze vybrat v menu formát.

Jsemtady

Po pripojeni by se to snad melo v pc ukazat i jako pametovka .. myslim ze ta nokia ukazovala dve pamet v telefonu a zvlast kartu a myslim ze se muselo v telefonu nastavit kterou pripojit.
At tak ci tak pokud se to jako karta zobrazi melo by to jit i normalne mazat pres pc.