Petryx D.S.

Poradíte, jak „převychovat“ 10letého psa rasy Jack Russell teriér, který byl týraný, a proto kouše?

Upozornění

Pozdrav je slušnost, ale do otázky nepatří. Pozdravit i poděkovat ostatním uživatelům můžete v poli pro doplnění otázky.
--

Dobry den mam jecka russel terier,psa 10 letého a on byl tyranej a kouše potřeboval bych poradit co s tim

Odpovědi
nyjono

To bude chvíli trvat. Chce to trpělivost. Hodně trpělivosti. Je nedůvěřivý a získat důvěru zpět nejde hned. Mám z útulku 3 psy, tak vím, že to chce čas. Nikdy se neví, co si všechno zažili. Ale uvědomují si to a jsou vděční.
Zkus se podívat na dotazy nebo můžeš i zavolat.

http://www.psycho­log-psu.com/porad­na/index.php