Oprah

Dobrý den, mám částečný invalidní důchod a udělala jsem si živnostenský list......

......můžu si zažádat o plný invalidní důchod pokud pracuji doma ale ještě nic nevydělávám, protože ještě nějaký ten měsíc potrvá než vše na podnikání dám do kupy.

Nejlepší odpověď
RomanP

Když chcete podnikat tak na co vám bude plný invalidní důchod ? Chce to taky sem tam myslet hlavou. Spíš by se mohlo stát že nějaký chytrý ouřada nazná že je pro vás zbytečný ČID a sebere vám ho

Další odpovědi
ReHu

? ? ?