Dobrý den,mám angínu,kojím.Můžu brát antibiotika a jaké?Nebo homeopatika?Ne­ohrozí to mého drobečka?Děkuji za radu.Verča

Nejlepší odpověď
BEAES

Určitě můžeš, ale jaké, by Ti měla určitě říct lékařka, budeš ji muset navštívit, aby jsi neohrozila miminko.

Další odpovědi
aramah

Já bych zavolala lékařce a ona vám řekne co a jak.

MacaM

Ahoj, doporučuji užívat 100% přírodní bylinné produkty české firmy OKG. Nejenže se mohou užívat k období kojení, ale již v těhotenství a mohou je užívat i malé děti. Jsou to „jen“ bylinky a další přírodní ingredience, žádná chemie a vedlejší účinky. Miminku též předáváte přes MM vitamínky a další látky, které podporují správný vývoj, zbavují dětské koliky, a pomáhají řešit nejrůznější zdr. potíže. Viz mé dceři pomohly od atop. ekzému! atd.
Kontaktujte mne na maca.lvz@seznam.cz nebo přes uvedený web. Děkuji Marcela M.

Zdroj: www.okg-fit.cz/zdravis­laskou