Veronika xd

Mám 4měsíční štěně křížence staforda se setrem, ale když si s ním hraju, začne mě kousat do koln. Jak ho odnaučit?

Upozornění

Pozdrav je slušnost, ale do otázky nepatří. Pozdravit i poděkovat ostatním uživatelům můžete v poli pro doplnění otázky.

Dobrý den, mám 4měsíční štěně křížence staforda se setrem, když si s ním hraju začne mě kousat do kolen jak ho odnaučit?

Odpovědi
nyjono

Jemně, ale důrazně mi ukázat, že tohle nesmí. Jemně ho odstrč a důrazně a zřetelně řekni NESMÍŠ. Já řeknu důrazně NE a pes i kočky vědí, že to nesmí 🙂
Ale také, jak hodně kouše? Stiskne nebo jen koleno žmoulá?
Musí mít respekt a vědět, kdo je pánem ale NESMÍ se bát.

ahold

Na FB si najdi tuhle skupinu: pro
Výcvik, výchova, krmení psů – první opravdu otevřená skupina bez cenzury.

Určitě tam najdeš odpovědi na vše co se týká tvého psa.

Lilama

Vždyť je to šťěně.. já bych na něj ještě neřvala pokud to kousání není vážně silné. Hraje si. Pokud ano, důrazně říct nesmíš.