jari

Dobrý den má někdo radu jak na zastydlou rýmu.Nerad bych ORL asi se bojím.Děkuji

Doplňuji:
Asi budu vypadat jako blbec ale mám dýchat nosem nebo ústy při použití lavoru.Já jen jak bude účinek „rychlejší“ děkuju moc za radu

Nejlepší odpověď
hanulka11

zde měl pisatel stejné problémy a jak mu radí přečtěte si

http://www.po­radte.cz/spolec­nost/5487-zastydla-ryma-babske-rady.html

já mám vyzkoušené inhalace a pěkně se nahřát ve vaně a zalézt do pelíšku a vyhřát.

Další odpovědi
stana73

Napařit.Já si dávám horkou vanu se solí proti nachlazení,nebo eukalyptovou koupel.Kdo nesnáší horkou vanu,může se napařit jen nad umyvadlem s ručníkem přes hlavu,nebo v lavoru se slanou vodou nohy.Jsou v drogeriích i lékárnách různé čaje a koupele,nebo olejíčky.

BEAES

Dýchejte nosem. uvolní se dutiny a spustí se usazené hleny.