Dobrý den, koupil jsem starší Hnětací stroj a nevím kde bych k němu sehnal nerezovou díž. Nevíte někdo kde ji sehnat?

Koupil jsem stroj věkem odhaduji na 70 léta, bohužel není již osazen typovým štítkem. Má jen jednu vadu a to že má všechny nástavce ale bohužel chybí podstatná věc a to nerezová díže. Jedná se vlastně o robot, protože se k tomuto stroji dají připojit různé nádstavce jako masomlýnek atd. Je to velký stroj takže bych chtěl někde sehnat zmíněnou nádobu na hnětení těsta, míchání klobásové směsi atd. Zkoušel jsem již různé portály typu Bazoš atd. ale bohužel nic, jedná se mi o starší nepoškozenou, nebo i novou o obsahu cca 30–5O L.Poradí mi někdo? Moc děkuji.

Nejlepší odpověď
jmhad

Blízko Říčan u Prahy je bazar kuchyňského vybavení,pokud jste z okolí.Ale těžko se tohle sežene,neboť tahle dobrá věc se už nedělá a každý kuchař si takovou věc chrání.Jedině ten kdo zkrachoval,čili dát poptávku třeba do Annonce.

Další odpovědi
hanulka11

nakoukněte sem třeba budete mít štěstí

http://archiv.i-bazar.cz/potra­vinarske-stroje/?strana=4

dědapetr

Neznám tip přístroje ani název tak tady něco:

Zdroj: http://www.goz­gastro.cz/cs/pro­dukty/velkokuchy­ne/hnetace-tuhych-test/rm-gastro-hnetace/http://ww­w.google.cz/se­arch?source=ig&hl=cs­&rlz=1G1GGLQ_CSCZ291&q=h­nětací+mýsa+ke+stro­ji&aq=f&aqi=&aq­l=&oq=#hl=cs&pq=hn%C4%9B­tac%C3%AD%20m%C3%BDsa%20­%20pro%20gastro&xhr=t&q=­hn%C4%9Bta%http://www­.gastrocentrum-pisek.cz/nabidka-hnetace-testa-a-slehace

elektrikář

Něco jsem našel na netu Kotle 20,30,40,60, litru i z manipulařním vozíkem majív TESU CHotěboř TES@TesCoteboř Pokud jsem pomohl přijedu něco ochutnat. Mohu pomoci z el instalací elektrikář

elektrikář

Dobrá by byla fotka toho stroje, Poptejte se v masokombinátech těď se ruší, nebo Alba Hořice Bývala dobra Pražská Kovoslužba mám pocit že z ní ještě něco funguje.Gastro servis. 30 litrový kotlík by šel z restauračního kuchyňského robota. V Pražské tržnici je prodejna řeznických strojů. Když nepomůžou jsou z oboru poradí,nebo budou vědět kde se to vyrábí.