Štěpa Plachý

Dobry den koupil jsem si nb lenovo legion 5 pro a vzdycky kdyz ho zapojim do nabijeni, vetraly se rozhuci. Ne uplne moc

Dobry den koupil jsem si nb lenovo legion 5 pro a vzdycky kdyz ho zapojim do nabijeni, vetraly se rozhuci. Ne uplne moc ale zacnou zkratka hucet vic je to normalni ?
Dekuju za odpoved

Nejlepší odpověď
seraphico

Při nabíjení NB dochází ke zvyšování teploty uvnitř přístroje. Aby se NB a jeho komponenty nepřehřály, je potřeba zvýšit chlazení pomocí větráčku. Takže ano, je to normální.

Pokud jedou větráčky na plný výkon, tak je to kolikrát opravdu veliký hluk, ale bohužel, to je ta cena za notebook.