lukaspokorny

Koupil jsem hru ze Steamu a po úspěšné instalaci hra nejde. Poradíte, jak mohu vyřešit?

Zkoušel jsem integritu hry a reintalaci. Vždy se hra zapne a točí se načítací kolečko. Jedna o nově vydanou hru Fia Etrc game. Hru jsem koupil, přes Steam key od jiné firmy.

DYobrý den. Koupil jsem hru ze steam a po úspěšné instalaci hry, hra nejde.

Upozornění

Pozdrav je slušnost, ale do otázky nepatří. Pozdravit i poděkovat ostatním uživatelům můžete v poli pro doplnění otázky.

Odpovědi
Altair-AC

Zkus Steam podporu a nebo to pak vrať a dostaneš peníze back. Platí ale jen v případě, že si hrál méně než 2 hodiny a uběhlo méně než 14 dní od transakce.

Tw!st

Zkontroluj jestli tvůj PC splňuje minimální požadavku na hardware té hry. Jestli ano a i tak nejde, tak zkus napsat někam na steam podporu (jestli steam má podporu)

anonym

V takovém případě můžeš požádat o refundaci a hru vrátit (oni ti vrátí peníze) … neboj není to vůbec nic ojedinělého, děje se to často a oni ty peníze vrátí prakticky vždy a nedělají s tím problémy. Už několikrát jsem toho využil a nikdy s vrácením peněz nebyl problém.

viz tento návod https://store­.steampowered­.com/steam_re­funds/

nebo tento návod krok za krokem https://suppor­t.steampowered­.com/kb_article­.php?ref=6695-QIKM-7966