Monca_a

Kolik korun budu platit za jízdenku z Tábora do Prahy a zpět?

Dobrý den,
Jedu do Prahy a na kalkulačce Idos mi vyšlo že bych měla platit 135Kč dítě 6–15 let ale potom je druhá volba a to je žákovská –15 let a ta stojí 105Kč. Mám na České dráhy průkazku na které je napsáno PRO ZVLÁŠTNÍ JÍZDNÉ.. A tak se ptám jaká jízdenka bude pro mě platit?

Odpovědi
Hans51

Zvláštním jízdným se rozumí cestování se žákovským průkazem. Mají v tom trochu nepořádek, ale myslím si, že byste měla platit 105,– Kč 🙂

Každopádně určitě nic nezkazíte, informujete-li se např. na pokladně.

Zdroj: https://www.cd­.cz/vnitrostat­ni-cestovani/jiz­denka/jizdne-a-slevy/-3595/