Milanko

Kde se dají v Polsku používat Sodexo poukázky v hodnotě polského zlotého?

Dobrý den , kde v Polsku se dají používat Sodexo poukázky v hodnotě polského zloty.

Upozornění

Pozdrav je slušnost, ale do otázky nepatří. Pozdravit i poděkovat ostatním uživatelům můžete v poli pro doplnění otázky.

Nejlepší odpověď
annas

http://sodexo­lojalnosc.pl/ba­za-wiedzy/gdzie-placic-bonami-sodexo-lista-sklepow/

Všechny poukazy jsou přijímány hypermarkety a supermarkety, obchody s elektronikou a domácmií spotřebiči, parfumerie, dále se šperky, oblečením,, sportovní obchody, čerpací stanice, turistické kanceláře, menší obchody s potravinami, restaurace, pizzerie, lékárny a mnoho dalších jiníých. .