vejinka

Dobry den,kamarad ridil motorove vozidlo bez ricicskeho prukazu, pod vlivem alkoholu a jeste k tomu v zakazu rireni.

Nejlepší odpověď
anonym

Pokud to neví policie, tak spíš než tady byste to měl oznámit jí. Pokud kamaráda přistihli, tak s ním budou jednat podle toho, kolik má let.
Být to na mně, tak by si hezky dlouho nezajezdil a řidičák bych takovému výlupkovi nedala. Není zodpovědný ani sám za sebe, tak jak chce být zařazen do provozu mezi ostatní řidiče?

Další odpovědi
zzzzz

Maření výkonu úředního rozhodnutí, ohrožení pod vlivem návykové látky. A kde je otázka???

Retko

?

KdoSiOdJinud

Lopata, koště a bez možnosti vyplacení se. Pokud nenastoupí tak kriminál :)

Moje řešení, kdybych měl možnost – na lidi s alkoholem za volantem jsem háklivý. Jsou až moc nebezpeční…

mojitek

Dobrý den,děkujeme za info..vy máte ale sympatického kámoše.Za tohle bych mu nafackoval že by si to zapamatoval do konce života.Jinak mu napálej maření výkonu úředního rozhodnutí a řízení pod vlivem jako bonus.Dobře že ho čapli.

vejinka

jaky trest ho ceka? nevite nekdo prosim?