Mladá paní

Již podruhé mi praskl náramek. První opravu jsem si platila. Mechanické poškození nebylo. Co mám dělat?

Dobrý den, k vánocům jsem dostala náramek na ruku z kamenného obchodu. Po měsíci se přetrhnul. Oprava jsem si platila. Dnes opět praskl na dvou místecha,ale jinde. Poraďte prosím, co mám dělat. Po pečlivém kouknutí vypadá, že bude praskat dále, spoje jsou jen scvaknuté. Mechanické poškození nebylo.

Nejlepší odpověď
elkon

Proč to platíte, když je to v záruce. Třikrát stejná uznaná závada, můžete žádat vrácení peněz.

Další odpovědi
nyjono

Co dělat?
Reklamovat. Co jiného?