Jarekl

Dobrý den, jsou na VŠ letní prázdniny?

Rád bych věděl, jestli jsou na vysokých školách normálně letní prázdniny nebo jestli tam již žádné nejsou a učí se normálně i přes červenec a srpen? Dík.

Nejlepší odpověď
Drap

Přes červenec a srpen se neučí, ovšem skládají se zkoušky. Ten kdo je šikovný a jde na zkoušky včas, může mít prázdnin tři měsíce.

Další odpovědi
aramah

Ano mají.

tomas.k

Na některých školách (např. na medicíně) jsou zkoušky však tak zákeřné, že není výjimkou, aby se někteří studenti učili do září a pak hned nastoupili do dalšího úseku studia…