faraonuvmukl

Nevíte, zda mám podávat daňové přehledy, nebo je za mě udělal zaměstnavatel – více v doplnění?

Dobrý den, jsem zaměstnaný. Protože jsem čerpal pojištění za úraz podával jsem daňové přiznání sám. Nevím zda mám podávat i přehledy, nebo je za mě udělal zaměstnavatel­. Děkuji

Odpovědi
Mc Merkurion

… tak asi nejlepší by bylo se zeptat zaměstnavatele … promiň, vím, že je to odpověď na ho*no, ale jak sakra můžeme vědět, jak je tvůj zaměstnavatel aktivní …

ivzez

Přehledy podávají podávají pouze OSVČ.

Jestli vedle zaměstnání nepodnikáte,
nejste povinen podávat žádné přehledy.