Dobrý den, jsem student, bylo mi řečeno že nemusím platit sociální ani zdravotní pojištění.

Chtěl bych se zeptat, v jakém oddělení finančního úřadu se musím hlásit. Jsem začínající živnostník. Co k tomu ptřebuji? A co tam mám nahlásit?

Nejlepší odpověď
panenka

Už jsem na tuhle otázku odpovídala tak se podívejte na otázku co k tomu potřebuji a co jim tam máte říct?normalně tam zajdite a tak jak se ptáte tady nás tak se zeptejte tam a oni vám poradí.