Patricqek

Dobrý den jsem Patrik vypína se mi Notebook ! Víc v doplňujíci otázce

Dobrý den jsem Patrik a mám nový Notebook HP 4515s ProBook a když na něm hraju hry např .(Minecraft,Cs1.6 ) tak se mi Notebook vypne prosím vás o nějakou radu nebo mně to štve děkuji :D

Odpovědi
www

Každá hra má svoje technické požadavky, které musí počítač splňovat.
Proto se podívej, zda ona hra je vhodná pro tvůj ntb. Požadavky jsou dány přímo u té hry, ještě před instalací. Pakliže to mašina nesplňuje, problémy budou vždy.

Alesh

Ahoj Patriku, taky hraju hry a ntb se mi nevypíná, stalo se mi to jednou, když se přehřál. 🙂

Bedy

Patriku, notebook není na hraní – není na to stavěný.

Vypne se proto, aby zabránil přehřátí nebo tam je nějaký problém s grafickou kartou a to bude chtít přeinstalovat ovladače (ovladače stahuj výhradně z oficiálních stránek výrobce).