Sportovec66

Jsem 3 roky a 5 měsíců po osobním bankrotu. Kdy budu vymazán ze Solusu?

Dobrý den.

Odpovědi
elkon

Nevím co je Solus, ale asi se ptej tam.

Funna

cituji: "V případech stanovených GDPR máte právo, aby byly Vaše osobní údaje smazány. Upozorňujeme, že toto právo se neuplatní v případě, kdy k uchovávání Vašich osobních údajů máme právní nebo oprávněné důvody.

Pokud máte zájem, abychom Vaše osobní údaje smazali, můžete nás kontaktovat pomocí níže uvedených kontaktních údajů."

https://www.so­lus.cz/zasady-ochrany-soukromi-solus/

ale netuším, jestli to neplatí jen pro ty, co vznášejí dotaz na bankrotáře…v každém případě, tady ti to asi nikdo neřekne, obrať se na Solus…

Pepa25

Co přesně znamená 3 roky „po osobním bankrotu“? To už jsou 3 roky, co jste doplatil splátkový kalendář podle schváleného oddlužení? Pokud pořád oddlužení splácíte, tak si další dluhy brát nemůžete a nemusíte řešit, jestli někde máte záznam. Pokud už je odlužení doplaceno, tak by vás měli z registru 3 roky po poslední splátce vymazat.