Pacovský

Dobrý den,jen chci vědět jak si mám vytvořit webovou stránku

Nejlepší odpověď
anonym

zadejte si zakázku na www.udelejmi.cz … urcite se objevi rada konkretnich nabidek i s cenovkou, ale budte ve svych pozadavcich velmi konkretni! Uvedte vsechny funkce ktere od webu ocekavate. Mnoho zdaru.

Další odpovědi
Myšák V.

Záleží na tom,zda chceš stránky vyrobit ručně,nebo pomocí nějakého webhostingu.U web­hostingu je nutná registrace a je tam spousta šablon.Nevýhodou je to že je to taková „partiovka“))
U vlastních potřebuješ umět programovací jazyk.Není to složité a stránky vypadají opravdu tak jak si přeješ ty.Ale chce to trochu času.Pokud půjdeš do webhostingu,dej si pozor na lhůty.Některé WH mají 30ti denní lhůtu a pak si budeš musit zaplatit hosting.Je to pak škoda práce.Hodně zdaru.M.

zuzka.kol.

muzes si udelat blog na www.blog.cz mas tam jednoduchy navod…