Dobrý den,je šance,ze najdu svůj rozepsaný email? Několikrát jsem jej uložila do složky rozepsané. Ale je „prázdný“.

Napsala jsem velmi dlouhý email. Pro jistotu jsem jej několikrát uložila do složky rozepsané emaily, abych měla jistotu, že se mi neztratí! při posledním ukládání se stala ale nějaká chyba. když teď kliknu na složky rozepsané, zobrazí se mi i tento email – normálně, jako ostatní – komu má být adresován, začátek emailu… jenže když ho chci otevřít, je úplně prázdný!! mám šanci, že ho nějakým způsobem ještě najdu?? mohl se někam uložit?? (používám seznam). děkuji

Odpovědi
Marvan

Pokud po rozkliknutí je email prázdný, je možné že je text ztracen.
Podle vašeho popisu by se mohlo jednat o chybu seznamu, ovšem nic se nedá zaručit.