Tereza22

Je nějaká možnost připojit myčku dál od odpadu a popřípadě nějak provést hadici?

Upozornění

Pozdrav je slušnost, ale do otázky nepatří. Pozdravit i poděkovat ostatním uživatelům můžete v poli pro doplnění otázky.

Dobrý den, je nějaká možnost připojit myčku dal od odpadu a popřípadě nějak provést hadici?

Nejlepší odpověď
aliendrone

Odpadní hadice k myčce/pračce atd. mají v každých instalatérských potřebách, v železářstvích atd. Je to naprosto běžné zboží, prodávájí se jak na metráž, tak i v různých délkách. Doporučuji pořídit hadici vcelku (tedy nanastavovat/ne­prodlužovat stávající).

Provést „nějak“ hadici? Jestli myslíš jak ji vyměnit, je to easy, obvykle drží na myčce jen na sponě, motnpásce apod. Jestli se ptáš KUDY ji vést, tak to ti tady nikdo nepoví, bo neznáme situaci. :)

Další odpovědi
Alesh

Koupit delší odpadní hadici?!