Manijak

Dobrý den, je nějaká možnost jak se dostat do studia TV nova ?

Chci se dostat hlavně do zákulisí TV nova, zajímá mě, jak při živém vysílání přepínají ty kamery a zmenšují obraz, přidávají popisky a podobně, je nějaká možnost ?

Nejlepší odpověď
www

Je.
Stačí navštívit jejich internetové stránky a najdeš kdy.

Další odpovědi
marci1

Jedině až bude „Den otevřených dveří“. 1. proběhl 3.2.2013.

led

Zjavne máte na mysli ani nie tak zákulisie, ako strihové a réžijné pracovisko. Je niekoľko možností
Deň otvorených dverí
Zamestnať sa v televízii (v profesii kameraman, režisér a inom príbuznom odbore)
Pri živom vysielaní prenosoch z rôznych akcií, veľakrát vidíte nablízku stáť štúdiový voz s množstvom pripojených káblov a tajomne svietiacimi obrazovkami monitorov – tu sa robia tie prvé strihy pred ich prenosom do hlavného štúdia, tu sa zaznamenávajú zábery, ktoré nikdy nevidíme (niekedy na Silvestra, alebo v titulkoch).