Avatar uživatele
Putovní cech

Je mi 33 let a v 7 letech mi umřel otec, v 16 matka a od te doby se mi lépí smůla na paty. Jak z toho ven?

Dobrý den je mi 33 let a v 7 letech mi umřel otec v 16 matka a od te doby se mi lépy smůla na paty nevím si rady.

Upozornění

Pozdrav je slušnost, ale do otázky nepatří. Pozdravit i poděkovat ostatním uživatelům můžete v poli pro doplnění otázky.

Zda se mi ze me někdo proklel cekam rodinu a je to pruser za pruserem nic se nám nedaří ba naopak už začínají i hádky nevíte někdo co a jak s toho ven dekuji

Upravil/a: annas

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? marci1 před 1893 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hapiky

Mě se tzv. lepila smůla na paty, když jsem problémy či starosti neřešil okamžitě a hlavně když jsem je řešil ukvapeně.
Myslím, že rozum a rozvaha je silnější než smůla!

Upravil/a: hapiky

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Nikdo tě neproklel. Každý jsme strůjcem svého osudu, i když nás postihují nepříjemné věci, musíme si z nich pomoct sami. Možná by nebylo od věci sjednat si pohovor s psychologem. Možná se budeš sám divit, jak ti dokáže jinak poskládat věci, které sám už třeba víš.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
marci1

Bohužel život není jen o příjemných prožitcích. To, že ti odešel tatínek i maminka je smutné, ale musíš to přijmout a jít dál. Čekáš rodinu, to je super, nehádejte se, komunikujte spolu, vše si vyříkejte (třeba večer u láhve vína a svíček) a zkuste řešit okamžitě své průsery (příp. vztahové, finanční problémy). Měj na mysli, že táta i máma by měli radost, že se ti v životě daří a jak by se těšili na vnouče. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nyjono

No … taky mě to běhali hlavou hodně let.
Pomohlo mi začít hledat v těch situacích to nejlepší možné řešení. Rady se mi osvědčilo hledat u toho, komu funguje rodina nebo kdo umí peníze vydělat.
Stěžovat si se sousedem na zlé poměry, nespravedlivého šéfa nebo smůlu ještě nikomu nepomohlo.
Taky ta spràvná četba mi pomáhala a pomáhá. Články na First Class, knížky Roberta Kiyosakiho, Murphyho apod.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek