Avatar uživatele
anonym

Dobry den je mi 17 a stale se mi nezmenil hlas a merim jen 159 cm co stim? matka 158cm a otec 168 cm

kdy vyrostu?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5053 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
nabubindes

vzrůst, má co do činění s dispozicemi v rodině a podle informace, moc velkou vyhlídku na vysokou pstavu nemáš… to uznej. nezbývá než sbírat vědomosti a vyniknout na poli vědy, co ty na to?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
1popelka1

Člověk prý roste do 20, někde jsem se dočetla i 21. Takže ještě máš čas, ale vzhledem k výšce rodičů nemůžeš počítat s tím, že povyrosteš o moc, možná otce ani nepřerosteš.

Pokud jsi ale zvědavý, můžeš zajít na endokrinologii, odkud tě mohou (ale taky nemusí) poslat na rentgen ruky, z chrupavek lze pak určit o kolik ještě povyrosteš.

A hlas? Neřeš, stačí, když se příjemně poslouchá.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Fallen Angel

nezoufala bych. jeden příbuznej má taky rodiče menšího vzrůstu a v 17 měřil 155cm. Teď je mu 21 a má 183 cm. Třeba i ty se ještě vytáhneš. Někdo prostě „dozrává“ pomalejc…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Greneia

Obávám se, že už asi mnoho nevyrosteš, protože jsi ve věku, kdy už se růst svým způsobem pomalu a jistě zastavuje .. s tím hlasem, to je podivné .. každopádně je to způsobeno také hormony, je možné, že je tam určité opoždění, ale určitě bych to nebrala příliš vážně .. je reálné, že do 20-ti let dojde k velkým změnám. Ale osobně myslím, že ať výška, či hlas .. nemění na tom to, že můžeš žít naprosto plnohodnotný život, jako každý jiný. Tak si jej užívej na plno 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Chandler

Musíš se smířit s tím, že budeš vždycky prcek … už podle tvých rodičů vysokej nebudeš, nemáš na to předpoklady a to jíst můžeš sebevíc. Jediný, kde dojde ke změně, bude určitě ten hlas ..je to jen otázka příštích pár let a jak někdo napsal, někdo dozrává rychleji a někdo pomaleji

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví