Jan feix

Je mi 16 let a chci si udělat řidičák na motorku, ale mám poruchu pozornosti ADHD. Ovlivní mě to při řízení?

Dobrý den. Je mi 16 let a chci si udělat řidičák na motorku, ale mám poruchu pozornosti (ADHD).Ovlivní mě to při řízení?

Upozornění

Pozdrav je slušnost, ale do otázky nepatří. Pozdravit i poděkovat ostatním uživatelům můžete v poli pro doplnění otázky.

Nejlepší odpověď
Edison

Na to Ti odpoví tvůj lékař.

Lilama

Nemyslím si, že při řízení by tě ADHD mohlo nějak ovlivnit. Každopádně raději se poraď s doktorem jak už bylo řečeno.