tomy smyk

dobry den jde o minecraft

ahoj mohl by mi nekdo poradit? cely den mam neakej pomelej pocitac trva dlouho nez nabehnou slozky vsechno se seka a ja si chtel zahrat minecraft zapnu ho dam enter game a je tam UBDATING MINECRAFT a podtim done loading a nechce me to tam pustit prosim pomozte
Doplňuji:
ok to jsem udelal ale porad to nejde vycistil jsem disk

Odpovědi
NIČITEL

Pokud mas Notebook tak jsi stahni verzi z ulož.to jménem:Minecraft a Modi nebo nejak tak …
Pokud PC tak si vyhoď nepotřebné programi nebo si vyčisti disk..........
🙂

martin14

Zkus přeinstalovat Javu

kobranek

Omylem jsi updateoval Minecraft. Musíš když otevřeš Minecraft dát Force Update a pak dát Enter. Updateuje se ti a budeš mít verzi 1.4.7. Pak ti to normálně půjde. V pohodě. Nedělej si z toho těžkou hlavu a udělej to, co ti říkám. :P
S01M Steven01 was here.