Avatar uživatele
Osimon

Jaký dárek zvolit pro paní učitelku na rozloučenou s prvním stupněm základní školy?

Pani učitelka je padesátiletá dáma…na dárek se bude skládat asi 25 rodičů.

Zajímavá 0 před 1805 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Podívejte se do archivu, možná najdete nějaký typ.

https://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=d%C3%A1rek%20pro%20­u%C4%8Ditelku

--
Těžko se radí, když učitelku neznáme. Jde o dárek jen od vás, nebo za třídu?

Třeba pěkné pero, zápisník. Nebo i pěknou kytku i v květináči. Nějaký upomínkový předmět, který vyberete v prodejně.

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… něco vlastní výroby … vše ostatní není od vás, vy jste si na to nevydělali … to nejni kritika, to je fakt … tentokrát s annas nesouhlasím … my jsme za našich časů na rozloučenou s naší „souškou učitelkou“ udělali dioráma naší třídy, školy a okolí, vše vlastníma rukama >>> a věřím tomu, že toto ocení každá v každé době raději než nějakou koupenou cetku …

… @Rokio: … uvědom si, že tvé peníze jsou pouze ty co si vyděláš — kapesné, důchod, vše mášjen díky dobročinostijiných, kdyby se na tebe vybodli, nic nemáš … a za další, trocha práce na vytvoření dárku by neškodila, ale to by ta dnešní generace nesměla být tak líná …
… @Rokio: … opravdu skvělej tip koupit luxusní bonboniéru za kapesný, to jsou vyhozený prachy i pro mne, raději něco užitečnějšího …

Upravil/a: Mc Merkurion

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Rokio

Navrhuji jí koupit luxusní bonboniéru, kosmetiku, potřeby do koupele, nebo poukázku na masáž. Naopak nedoporučuji květinu, protože kytku učitelky dostávají od poloviny žáků každý rok a většina z nich pak uschne.

Nesouhlasím s odpovědí uživatele Mc Merkurion. Pokud, Osimone, něco koupíš učitelce, tak je to od tebe, protože na to obětujeś část svého kapesného. Něco jiného by bylo, pokud bys mamku požádal, aby ti dala peníze na nákup dárku pro učitelku. Ještě chci dodat, že jedna moje dobrá známá byla v nemocnici a dostala čokoládu a tu mi dala k svátku, který jsem měl dříve. Tohle považuji za dárek, protože se dobrovolně vzdala části věcí, které pravidelně dostává.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Něco, co by připomínalo společně strávené roky, například knihy s fotografiemi, audioknihu, nebo CD s natočenými scénami se školy, z výletů a jiných akcí. Může být i nějaký pěkný dárek, podle toho, co se paní učitelce líbí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Edison

Na rozloučenou s prvním stupněm? No nevím…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek