huxa

Musíš si je sám vyzkoušet, nicméně pro sebe bych určitě vzal tu první s klasickým úchytem, kterou si snadno budeš moci prohazovat v ruce a na dřevu se tolik nepotí ruka, oproti plastu.

anonym

Kup obě,protože každá je na něco dobrá.

Staaafu

Chci aby moje děti začali hrát pingpong, od kolika let si myslíte, že by bylo fajn s tím začít? Plus je dobrý nápad kupovat stůl domů ať začnou první doma?

Moonka47

Já si třeba myslím, že čím dříve dítě začne s nějakým sportem tím lépe :) přeci jen když jsi malý, tak se toho víc naučíš :) náš syn hraje tenis už od malinkého škvrněte :) jinak ten stůl, pokud by nebyl drahý, tak bych ho asi koupila :)

Zulda08

Mi příjde, že v dnešní době moc dětí nebo i dospělých zrovna stolní tenis nehraje, což je škoda, protože ten sport je super.

Moonka47

A co vlastně děti v dnešní době dělají? :) Většinou hrají hry na pc :) ten stůl je Staaafu, podle mě vyhovující :) Když ho budou mít doma, tak si alespon budou hrát :)

Staaafu

No právěže jsem našla na stránce abcsport.cz stůl, který stál ani né 6tis., což jsem čekala, že bude rozhodně víc.