vandenbergr

Dobrý den, jaké jsou šance na vymáhání dluhů u dlužníka, který se odstěhoval do USA, kde získal občanství.

Odpovědi
standa

Prakticky nemáte žádnou šanci. Teoreticky pak ano, ale bez advokáta a slušné sumy peněz to určitě nepůjde. A protože výsledek bude (to pouze odhaduji) nejistý, tak se jeví i tato teoretická možnost silně rizikovou.