lilalola69

Dobrý den, jaká zaměstnání souvisí s cestovním ruchem?

Chtěla bych do budoucna dělat něco okolo zeměpisu a hlavně okolo cestování. Mohli byste mi prosím poradit nějaké školy a typy zaměstnání. Předem Děkuji

Odpovědi
Drap

S cestovním ruchem souvisí celá řada zaměstnání. Průvodci, překladatelé, řidiči, kuchaři, servírky a číšníci, recepční ,hotelieři, pokojské,průvodci na jednotlivých památkách a zajímavostech, pracovníci cestovních kanceláří, prodejci a výrobci suvenýrů a ještě celá řada zaměstnání.
Co si třeba vybnrat školu, která se specializuje na hotelnictví a cestovní ruch.