vlastina

Dobrý den,jak si mám dát na profil Lidé.cz hudbu která bude hrát při otevření mého profilu.Poradí­te?DÍKY

Odpovědi
Kamionacka09

Musis zkopirovat odkaz pisnicky a pak pravim tlacitkem mysi macknout na VLOZIT a ten odkaz se ti vlozi na tu nastenku a pak pod tou nastenkou mas ODESLAT tak to macknes a zacne ti tam hudba sama hrat pokud pouzijes web kde jsou pisnicky urceny na profil.

anonym

v nastavení u písničky zatrhni automaticky přehrát. Jen upozorním, že odkaz na vložení na profil musí být ve formátu:
<a hre..........­......>, jiný nefunguje.