Kobylka123

Jak poznat, že kobylka je březí, a co jí mám dávat?

Dobrý den, děkuji moc

Nejlepší odpověď
aliendrone

To NEJDE, protože kobylka je řád hmyzu a jaksi z principu nezabřezne. Místo toho klade vajíčka, ze kterých se vylíhnou larvy atd. Pokud ti jde o klisnu, tak mne polévá studený pot, protože jestli o ni pečuješ tak, že nezavoláš ani veterináře (který to je schopen rozpoznat nebo by alespoň MĚL být schopen) a místo toho hledáš amatérské rady na internetu, tak potěš pánbůh. :(

Další odpovědi
Edison

To ji máš doma v paneláku? Asi ne, viď. Jistě je v nějaké stáji, kde je jistě dostatek zkušených chovatelů. Taky jsou veterináři. A nakonec… na FB je jistě spousta specializovaných skupin, které se chovem koní zabývají.

nyjono

Myslím, že nejlepší bude, když se optáš na veterině, co je pro kobylku nejvhodnější.
Většinou jsou rádi, že se chovatel zeptá, než když se potom řeší problémy.

ivzez

Souhlasím s Aliendronem, kobylka je hmyz, nemůže zabřeznout.

Mc Merkurion

… neboj, jestli je, tak to časem stopro poznáš …

Edison

Aliendrone, původně jsem chtěl napsat něco velmi podobného. Ale opět jsem se kousl do jazyka a odpověď skoro od základu přeformuloval. 😁