Eliska15

Jak poznám že si X zablokoval mé telefonní číslo? Když mu volám, hlásí mi to, že je linka je obsazená. Jsem blokovaná?

Upozornění

Pozdrav je slušnost, ale do otázky nepatří. Pozdravit i poděkovat ostatním uživatelům můžete v poli pro doplnění otázky.

Nejlepší odpověď
iceT

Zavolej z jiného čísla, uvidíš jak bude linka fungovat. Třeba jen voláš v nevhodnou dobu.

Další odpovědi
Mp2

Zkus si skrýt číslo..
Třeba nemá blokovaná i skryta čísla :)

Jinak by to nemělo hlasit obsazeno, mélo by to délat „pip, pip, pip, pip…“ .

AAksa

Nevím jak u Androidu, ale pokud má dotyčný iPhone, tak se při zablokování neozve hláška o obsazení, ale že účastník není aktuálně dostupný (stejně jako by vám při vyzvánění hovor odmítl). Na iOS to funguje tak, že hovor chviličku zazvoní a telefon pak číslo automaticky odmítne, příčemž na volaném telefonu se nezobrazí žádná hláška, ani se nerozsvítí. Zkusit jiné číslo je asi nejlepším řešením.

elkon

MP2, to co tady předvádíš je znamení, že je obsazeno. V jedné větě říkáš že ne a pak že ano. Asi nevíš která bije.