trifixion

dobry den..jak mam spravne zmerit penis kdyz ho mam zahnuty nahoru…

mam penis zahnuty smerem na horu,a kdyz od korene nanej polozim pravitko tak se ho ani nedotyka jen zaluda a korene mezi dam klidne prst…je to jako byste merily banan!!!myslim si ze mi to okrada na centimetrech tak jak ho mam spravne zmerit??? preci kdyz bych ho silou narovnal taky by mel vic diky za odpoved…

Nejlepší odpověď
Nikkol

cotakhle použít krejčovský metr? ten je ohebný.

Další odpovědi
hanulka11

Já bych ho neměřila , to snad vidíš, že je dost velkej ne? Komu ty cm něco řeknou?