Dobry den jak mam postupovat , kdyz bych chtel mit svoje hudebni radio, vim ze penize , jak dal nikdo se semnou nebavy

Nejlepší odpověď
UniFly

To, že se s Tebou nikdo nebaví je dáno především tím, že nemáš žádné zkušeností v oboru. V neposlední řadě negativní vliv má také to, že pořádně neovládáš češtinu.

Na provoz rádia potřebuješ mít nějaké licence – a to jak na veřejnou produkci hudby chráněné autorskými právy, tak i na vysílání (pokud plánuješ klasické FM rádio).

Potřebuješ mít LEGÁLNÍ hudbu (takže ne MP3 stažené z netu) a techniku, díky které budeš moct hudbu (nebo zvuk obecně) přehrávat a technicky upravovat do podoby, v jaké má být vysílána. Pokud to myslíš s rádiem vážně, budeš potřebovat nejspíše i nějaké spolupracovníky či zaměstnance, protože provoz seriózního rádia není nic jednoduchého, co by zvládl hravě jeden člověk.

Něco jiného je internetové rádio. Před časem jsem někde na webu našel stránky (už bohužel nevím kde), které umožňovaly streamování hudby – bylo potřeba se zaregistrovat a nainstalovat si nějaký plugin do winampu, celkem jednoduchý proces. Ovšem nejspíše i na to se vztahují zákony, je to přece jen veřejná produkce.

Další odpovědi
pondělí

Požádáte si telekomunikační uřad o volnou vlnu,teda radiovou,v uvedené lokalitě.a budete čekat,jestli je volno a dostanete licenci,
Rovněž můžete přímo požádat RADU PRO RADIO A TELEVIZI,DOSTÁVÁ SE TO NA SKUŠEBNÍ DOBU ALE MUSÍ SE SKLÁDAT VELKÁ ZÁLOHA NA LICENCI,TŘEBA RÁDIU ČAS KONČÍ V tŘINCI LETOS LICENCE,ALE OBNOVENÁ ŽÁDOSAT BYLA KLEDNĚ VYŘÍZENA.

elektrikář

Zkuste si v takovém radiu napřed nějaký čas pracovat BUDETE VĚDĚT JAK NA TO JEDNOTLIVEC
TYTO PROVOZNÍ NÁKLADY NEUTÁHNE