kolobezka2

Jak aktivovat Outlook? Když se ukáže tabulka, přidám kód Key, a nic.

Původní dotaz
Dobrý den, jak aktivovat outlook?Ukáže se tabulka,přidám kód Key a nic.Děkuji

když se podíváte na jakoukoliv obec nebo město, je tam kontakt, na který kliknu, ale ukáže se mi, že Outlook je potřeba aktivovat. Objeví se tabulka: koupit, zadat kód,přihlásit. Zadám kód Key, a nic. Neví někdo jak na to? Díky

Upozornění

Pozdrav je slušnost, ale do otázky nepatří. Pozdravit i poděkovat ostatním uživatelům můžete v poli pro doplnění otázky.

Odpovědi
Arne1

A potřebuješ skutečně Outlook ? Není lepší použít nějaký jiný poštovní program, který může být i lepší ? V nouzi stačí i poštovní program integrovaný ve Windows (Outlook Expres nebo Pošta). Nebo hodně lidí používá Mozilla Thunderbird nebo Pegasus Mail.
Outlook (takzvaný „velký“) která je součástí balíku Office je hodně velké „dělo“ a pokud nevyužiješ jeho funkce pro kalendář, plánování, spolupráci ve skupině tak je úplně zbytečný.

A v tom tvém dotazu – nepíšeš verzi Office a který kod vlastně zadáváš. Ono to vypadá, žes měl jen nějakou zkušební verzi zdarma a po jejím vypršení to chce přejít na placenou. Word a Excel ti fungují ? Ty by na tom totiž měli být stejně.