Valerie12

dobry den ja jsem kamardce pujcila penize pred dvemi ledy ( takze 2 roky uz my to dluzi ) jsem i pujcila penize

dobry den ja jsem kamardce pujcila penize pred dvemi ledy ( takze 2 roky uz my to dluzi ) jsem i pujcila penize kdyz my napsala ze nema na najem na jidlo na ciga a na alkohol byly jsem domluveny ze my to vrati. celkem pres 10.000kc nedavno jsem si psali jestli to plati ze my to vrati do 24.02.2022 prev­cirem sem ji psala jestli to teda plati 2 zadna reakce dneska se mi ozvala ze ji nemam spamovat a ze ji mam dat pokoj a ze my to 24.02.2022 posle na ucet takze na chatu mam potvrze ze my to dluzi a pak me blockla nema moje udalje a nic takze nwm co mam delat

Nejlepší odpověď
_Bůh_

Je hustý, že někteří lidi mají takovejhle pravopis. „Dvěmi ledy“ jsem ještě neviděl. Taky že ten člověk půjčí někomu na cíga a alkohol. Jak můžou takovýhle lidi fungovat?

Další odpovědi
Drap

Na chatu potvrzené pode mne neni žádný důkaz. Kdyby měla a chtěla to vrátit, tak myslím, že už by to dávno udělala. Myslím, že jsi tím získala relativně levně cennou životní zkušenost, že nemáš být tak důvěřivá. Mnohé takováto zkušenost stála několikrát více. Přemýšlej a ři podobných věcech zapínej mozek.

Lgee

Nauč se psát já mám sice špatnou gramatiku ale tohle je moc i na mě

Hlada

Doporučeně s dodejkou poslat upomínku s termínem zaplacení a předžalobní výzvou. Pokud do určeného termínu nezaplatí, podat u soudu návrh na vydání platebního rozkazu. Výhodněji elektronického. Pokud by proti němu nepodala do 15 dnů odpor, nabyl by právní moci a stal se exekučním titulem. Pokud by podala odpor nebo si ho nepřevzala, bylo by nařízeno jedníní. Rozsudek by se po nabytí právní moci opět stal exekučním titulem.

da ny

A ten Váš projev, to má být „ftip“, trolling, nebo co?
Vaše údaje jsou bývalé kamarádce k ničemu. Potřebuje jen číslo účtu. Ten může najít, pokud jste jí peníze též poslala na účet. Kamarádka by měla znát Vaši adresu, pro zaslání peněz poštou.
Je možné. že peněz se vůbec nedočkáte. Po 24. únoru budete mít jistotu.