adik97

Dobrý den ,ja bych se chtěl zeptat nevíte nahodou kolík platí kaufland za roznos létaku brygadníkovi měšíčne

Odpovědi
Bobík147

Místo letáků radši cvič pravopis.
Jinak mám pocit, že Kaufland tohle nemá na starost, toto zajišťují agentury, které roznášejí reklamu z více obchodů (proto vám taky přijde víc letáků najednou).
Co se platu týče, v těchto případech bývá dle počtu roznesených materiálů. Ale není to žádná sláva.

mikee.nikee

Platí se to podle toho kolik toho uděláš.

hippeace

Už je to dlouho co jsem to dělala ale vím že to bylo terno i když dával dost tak po nás furt chtěli nevkládat letáky do sebe a dávat pozor na lidi který nechtěj letáky atd ale to je vedlejší já měla malou vesničku většinou na dva školní batohy letáků a bylo za to od 600kč do 1000kč (za měsíc) podle malých letáčků které se dávali ke Kaufu