Avatar uživatele
anonym

Dobrý den, dostala jsem dvě pětky z matematiky a nevím, jak to mám říct. Prosím odpovězte! Děkují

Známka

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? BIGFOOT, bigbít před 4943 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Ke špatné zprávě zkus najít alespoň náznak nějaké Dobré zprávy, která s tím souvisí, a řekni je obě.

Dobrou zprávou může být domluvene přezkoušení na které se jdeš zrovna připravit …

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
jancacv

zdravim,nic jinýho stejně neuděláš než že to řekneš a pak se děj vůle boží,je to jen život,stim neuděláš nic a až budeš velká zasměješ se tomu a neboj někdy lepák neuškodí a jindy ti to zůstane v hlavě nadosmrti tak že to nebudeš nikdy praktikovat na svojich dětech držim palce

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanulka11

Řekni-to zase byl den ,zkazila jsem na co jsem sáhla, ale já to vše dám do pořádku,musím si k tomu sednout a probrat si to znovu a a opravím si co jsem pokazila.Mohlůo by to fungovat a bude vidět tvoje snaha.Jen to ale musíš dodržet,jestli ne už ti rodiče podruhé neuvěří.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mojitek

rekni rodicum : „vyhodili me ze skoly“ ! A hned na to rekni : "néééééé,ja si delala srandu,dostala jsem jenom dve kule ! " No,rodicum se ulevi a hned na to jim rekni,ze to napravis 😉

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek