Dobrý den, dostala jsem dvě pětky z matematiky a nevím, jak to mám říct. Prosím odpovězte! Děkují

Známka

Nejlepší odpověď
anonym

Ke špatné zprávě zkus najít alespoň náznak nějaké Dobré zprávy, která s tím souvisí, a řekni je obě.

Dobrou zprávou může být domluvene přezkoušení na které se jdeš zrovna připravit …

Další odpovědi
jancacv

zdravim,nic jinýho stejně neuděláš než že to řekneš a pak se děj vůle boží,je to jen život,stim neuděláš nic a až budeš velká zasměješ se tomu a neboj někdy lepák neuškodí a jindy ti to zůstane v hlavě nadosmrti tak že to nebudeš nikdy praktikovat na svojich dětech držim palce

hanulka11

Řekni-to zase byl den ,zkazila jsem na co jsem sáhla, ale já to vše dám do pořádku,musím si k tomu sednout a probrat si to znovu a a opravím si co jsem pokazila.Mohlůo by to fungovat a bude vidět tvoje snaha.Jen to ale musíš dodržet,jestli ne už ti rodiče podruhé neuvěří.

mojitek

rekni rodicum : „vyhodili me ze skoly“ ! A hned na to rekni : "néééééé,ja si delala srandu,dostala jsem jenom dve kule ! " No,rodicum se ulevi a hned na to jim rekni,ze to napravis 😉