karlos1

Dobrý den,dostal jsem trestním příkazem peněžitý trest ´´v počtu 100 (jedno sto) celých denních sazeb ve výši 300,–Kč (3

Dobrý den,dostal jsem trestním příkazem peněžitý trest ´´v počtu 100 (jedno sto) celých denních sazeb ve výši 300,–Kč (30000,–Kč),pravidelných měsíčních splátkách po 3000,–Kč´´.Chci se zeptat jak nebo kam mám pokutu platit. V trestním příkazu o tom není ani zmínka. Dále se chci zeptat jestli pokutu musím platit v měsíčních splátkách,jak je psáno v trestním příkazu nebo jí můžu zaplatit jednorázově. V trestním příkazu je také psáno´´pro případ,že by peněžitý trest nebyl ve stanovené lhůtě vykonán,náhradní trest odnětí svobody v trvání 3 (tří) měsíců. Jaká ta lhůta je jsem ale z toho nepochopil. Děkuji za odpověď.

Nejlepší odpověď
Mapel

Vše se platí soudu, který trestní příkaz vydal a je možno ho splatit jednorázově.

Další odpovědi
Drap

Podrobné informace o lhůtách a splácení ti poskytne nejlépe ten, kdo trest uložil. Obrať se tam