igi

Dobrý den,dostal jsem odklad trestu.Po vypršení datumu odkladu trestu,bude vystaven a doručen nový nástup ???

Nejlepší odpověď
anonym

V rozhodnutí o odložení nástupu k výkonu trestu bývá uvedeno z jakého důvodu a o jakou dobu se výkon trestu odkládá. Potom by bylo vše srozumitelné a další obsílka by nebyla nutná. Pokud tomu tak není, bude Vám doručena nová výzva k nástupu trestu.
Většinou tato situace vzniká, když se ještě následně došetřují některé nové okolnosti případu, nebo když nastanou jiné okolnosti (zdravotní stav a pod.) výkonu trestu bránící (také přeplněné věznice).