Dobry den ,dopravní podnik chce zaplatit znovu pokutu z r.1998

Nemohu doložit stvzenku o zaplacení,stra­tila jsem ji.Vztahuje se na toto promlčecí lhůta? Děkuji za odpověď.M.L

Nejlepší odpověď
quentos

pokuta, ať už jakákoli, je promlčena po šesti letech. Podnik nemá nárok.

Další odpovědi
fira

Nejsem si tím až tak jistý.Já jsem měl podobný problém a místo 250kč jsem zaplatil 17500kč.Bylo to taky staré 11 let.Nejlepší odpověď vám dají na soudu.Vezměte si tam všechny papíry které se toho týkají a oni vám to poví.Mě to vysvětlili zdarma a bez problémů.