akatak

Dobrý den. Dokážete mi prelozit lekarskou zprávu?

Játra nezvetsena, struktura je homogenni, přiměřeně echogenni, bez patol. Ložisek. Žlučník s mnohocetnou litiazoi,zl cesty nerozsireny. pankreas ohraničen, bez zjevné expanze.slezina nezvetsena. Ledviny normáln. Uložení, tvarů a velikostí bez lithiové nad 3 mm.V malé pánvi nejsou patol.formace,není volná tekutina v abdominal.dutině.

Nejlepší odpověď
Funna

není vše OK…žlučník s mnohocetnou litiazoi (lithiasa) znamená, že v něm máš hodně kamenů…takže tě nejspíš čeká operace…ale buď v klidu, nic to není…a pokud ti bývá špatně, tak až nebudeš mít žlučník, už by to mělo přestat…já ho nemám už skoro 20 let .-))

Další odpovědi
anonym

Píšou, že je všechno ok 🙂
Doplňuji:
Funna máš pravdu, to jsem přehlédla, ale ani tak bych se jen tak řezat nenechala, zkusila bych cokoliv, třeba tohle:
http://www.ja­korybicka.cz/2013/08/­09/jaterni-a-zlucnikova-ocista/