Dobrý den, dnes nám volalo tel. číslo které mělo jen nuly a dvě malá písmena, nikdo neodpověděl a v protokolu ho nemám.

Dobrý den, dnes nám volalo podivné tel. číslo které mělo jen nuly a dvě malá písmena, nikdo neodpověděl a v protokolu jej nemám a ani si ho nepamatuji. Nemáte s tímto zkušenost.

Nejlepší odpověď
lukas.zmizik

to byl pravděpodobně automat, který náhodně tipuje telefonní čísla, zkouší na ně volat, pokud to někdo zvedne, nic se sice nestane, ale automat si poznamená, že číslo je funkční a v brzké době očekávejte nabídku nějaké půjčky, pojištění nebo lacnějšího tarifu na plyn a elektřinu…

Další odpovědi
Drap

Taková a podobná čísla vůbec neberu.

marci1

Taková a jiná podobná čísla raději vůbec neberte.

honza19hk

neřeš to a nezvedej mu to. jsou to nějacá šmelináři nebo podobně.takový čísla nezvedám.Normální člověk to lae nebude,jelikož klasické číslo neobsahuje písmena.

bolak

Příště si ho někam zapiš a pak ho prolustruj třeba zde > http://www.kdo­volal.cz/