Dimmur

Dnes jsem připouštěl králičí samici, samec ji obskočil, ale pak si vyměnili role a ona obskočila jeho. Je to možné?

Dobry den. Dnes jsem připouštěl kralici a samec ji obskocil, ale pak si vyměnili role a ona obskocila jeho. Je to možné? Prosím žádné odpovědi typu orientace a návštěvě zvěrolékaře viď kryspine!

Upozornění

Pozdrav je slušnost, ale do otázky nepatří. Pozdravit i poděkovat ostatním uživatelům můžete v poli pro doplnění otázky.

Setkal se s tím někdo? Díky za reakce a podělení se se zkušenostmi.

Nejlepší odpověď
Drap

Neni to nic nezvyklého. Samice tím dává samci najevo svoji dominanci. Stává se to nejčastěji tehdy, když samice nemá ten správný den a nechce se pářit. Doporučoval bych za dva, tři dny zkusit znovu.

Mc Merkurion

… se mi líbí odpovědi >rádoby< znalců přírody, asi nikdy neviděli skákat po sobě skot a dupat králíky …