Dmitrij

Dobrý den. Co znamenají slova:

1.pštný
2.posichrovat
3.předposraný
4.ouchcapky ?
Děkuji.

Nejlepší odpověď
1popelka1

Doplním Quentose:
Pštný- špatný (zřejmě překlep)
Ouchcapky – sranda, dělat si z někoho srandu, vystřelit si z někoho

Doplňuji:
Vidím, že Bumbes přidal i zodpovězené odpovědi, takže si to můžu dovolit taky:-), i když mi to předtím přišlo zbytečné opakovat:

2 ) posichrovat – z němčiny, pojistit si něco

  1. předposraný – obává se něčeho už předem, má z něčeho strach dříve než k něčemu dojde

Další odpovědi
quentos

2. posichrovat = pojistit, z německého „sicher“ = jistý
3. možná máte na mysli „připosraný“ – bojácný, plný strachu; chodit jako připosraný – přehnaně opatrně, obezřetně a pomalu

Bumbes

1 – nejspíš překlep slova „špatný“
2 – pojistit si něco
3 – předem se bojící, mít strach předem
4 – někoho „očůrávat“, dělat si z někoho srandu, blázny, legraci