aoaolel

Dobry den,co znamenaji potize s dychanim ve smyslu psychickem?

Nejlepší odpověď
www

Stres vyvolává bušení srdce a tím jsou způsobeny potíže s dýcháním.
Více:

Zdroj: www.ulekare.cz/ne­moci-vysetreni/spatne-dychani

Další odpovědi
anonym

Třeba dechová nedostatečnost zaviněná stresem apod.
Pokud máš na mysli něco jiného, upřesni otázku.

postcd

TO může znamenat ledacos, zeptej se toho doktora, který na to přišel. já měl zase otok celého těla psychický a přitom ně nic pořádně nerozrušilo a také nevím tedy co si o tom myslet. Podle mě takové věci píši doktoři když si na něco nedokáží přijít běžnými postupy a řekneš jim že máš nějaké psychické, nervové potíže.