Ronnynik

Dobrý den, co znamená že mají cigarety filtr?

Jsem teprve začátečník v kouření a tak bych se chtěla zeptat co to přesně znamená :) Děkuji za odpověď

Nejlepší odpověď
zzzzz

To je to žlutohnědé co dáváš do pusy. Je v tom vata a ta je filtr. Např. Starty bývají i bez filtru.
Pokud mohu radit, přestaň s tím dokud si začátečník, když si na to člověk zvykne, je těžké s tím skončit, vím o čem mluvím, kouřil jsem 15 let, z toho jsem se snažila 10 let přestat kouřit.
Ničí to zdraví, stojí to spoustu peněz a kuřáci smrdí!!!

Další odpovědi
Hamon

Jedine, co je odpornejsi nez holka s cigaretou v ruce, je muset libat tu smrdutou pusu.
Vazne prestan, prosim za vsechny chlapy.

Zdroj: zivot

novaky

znamená to, že mají filtr

Mc Merkurion

přestaň dokuď můžeš,jak se to jednou naučíš,pak se toho nezbavíš,to vím z vlastní zkušenosti,obdivuju ty,co se jim to povedlo

iceT

Ty brďo,hlavně že víš jaký cigára kouříš…

briketka10

některý maj bílej filtr a cigarety Bacco barevnej 😁
Doplňuji:
je to hnusnej zvyk já vím,
ale jak se ho zbavit ??

Džanička

Koukám do kategorie a kouření je asi tvoje hobby ve volném čase.. Radím taky aby jsi přestala dokud to ještě jde.. A těm ostatním zase radím přestaňte pokud chcete.. Já jsem kouřila 11 let, a přestala jsem ze dne na den. Ono to není zas tak těžký jak o tom každý mluví.. Právě proto, že o tom jen mluví.. Dva týdny jsem měla absťák jako prase ale překonala jsem ho. Teď už nekouřím skoro 8 let a jsem na sebe pyšná že jsem to dokázala.. A jak tady píší, kuřáci smrdí.. Jo dobře se říká že napravení kuřáci jsou nejhorší.. :D

redy

Hamon to máš těškej život,
když musíš líbat tu svou a smrdí :(((

Hamon

Když nic jiného zrovna nebylo po ruce… Jeden večer se to přežít dalo, ale opakovat to nehodlám.