Revizní zprávu od oprávněného kominíka. Potom kolaudace se stavebním úřadem.
| 0 Nominace Nahlásit |
Dobré je mít výkresovou dokumentaci a revizní zprávu od kominíků. Zajít s tím na stavební odbor a o kolaudaci požádat
| 0 Nominace Nahlásit |
U otázky nebylo diskutováno.
Nový příspěvek