megera

dobry den, co mam udelat pro vraceni ridicaku po zakazu na 2 roky uloženo soudem.diky

Odpovědi
jmhad

K tomu,co říká Kohut dodávám – Ten rok být hodný a na autíčko ani nepomyslet.Mohly by to pak být více než 2 roky.Nesmíš zapomenout,že se k možnému vrácení vyjadřují moudří radní na OÚ.

Kohut57

Včas , před uplynutím 1 roku, požádat o prominutí poloviny trestu na dopravním odboru obce. Pak přezkoušení z předpisǔ a pokud rok uplynul bez přestupku mohou vyhovět s vrácením řidičáku. Nesmí se jednat o recidivu.
Doplňuji:
Pokut to uložil soud , tak se obrátit přímo na něj. A to včas, protože tam to vyřízení může trvat déle.